Shortstaypoland Marszalkowska

  • 61 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το ευρύχωρο διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska Βαρσοβία 61 τ.μ. Βρίσκεται 1 χλμ. από το Πολεμικό Μουσείο της Βαρσοβίας και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Βαρσοβίας, ο οποίος είναι σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το φιλόξενο διαμέρισμα βρίσκεται στο παλιά περιοχή της πόλης, και προσφέρει Wi-Fi και δημόσιο χώρο στάθμευσης κοντά.

Το διαμέρισμα περιλαμβάνει χώρο αποθήκευσης, χώρο καθιστικού και σαλόνι και έχει θέα στην πόλη. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska διαθέτει ντους roll in και ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια απέχει 250 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Πολιτεχνίκα και 2 χλμ. από το Εθνικό Στάδιο της Βαρσοβίας. Το Πάρκο Skaryszewski απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Marshal Street 02, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια απο το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Shortstaypoland Marszalkowska Βαρσοβία
Cozy Apartment On Marszalkowska Street In The Center Of Warsaw - Savior'S Square
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Apartment On Marszalkowska Street In The Center Of Warsaw - Savior'S Square

8.5
Έξοχο 4 σχόλια
235 μ από το κατάλυμα
USD 151 USD 136
ανά νύχτα
Downtown Apt - Top Location, Metro Nearby - By Rentujemy
Τιμή μόνο για κινητά

Downtown Apt - Top Location, Metro Nearby - By Rentujemy

7.7
Καλό 17 σχόλια
270 μ από το κατάλυμα
Maison Beige By Vaya Stays
Τιμή μόνο για κινητά

Maison Beige By Vaya Stays

9.0
Άριστο 2 σχόλια
342 μ από το κατάλυμα
USD 760 USD 684
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Αρχηγείου της Γκεστάπο.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska περιλαμβάνουν Βαρσοβία, Μνημείο Σοπέν καθώς και Pole Mokotowskie.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska κοστίζει 225€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Charlotte και Bobby Burger Plac Zbawiciela και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Ναι, το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska;
      Το διαμέρισμα Shortstaypoland Marszalkowska είναι 61 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Shortstaypoland Marszalkowska Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο